Blog

Pierniki na Boże Narodzenie

W parze z czasem oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zawsze unosi się swojego rodzaju magia oraz specyficzny, nieokreślony i odczuwalny tylko w grudniu klimat. Zapach pieczonych pierników jeszcze bardziej podbija ten moment. Jest to wyjątkowy okres oczekiwania na Mikołaja, który rozdaje prezenty wszystkim grzecznym… My także możemy obdarować rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, osoby samotne piernikami ręcznie dekorowanymi, które jeszcze bardziej wprowadzą nas wszystkich w świąteczny nastrój. Odliczanie dni do Wigilii można uprzyjemnić kalendarzem adwentowym, wypełnionym malutkimi pierniczkami, który także jest u nas dostępny na zamówienie.

Święta Bożego Narodzenia to także choinka, własnoręcznie wykonane ozdoby. Jakaż by była nasza świąteczna, pachnąca lasem choinka bez pierników bożonarodzeniowych? Posiadamy w ofercie specjalne zestawy do wieszania na choince, ale także bombki piernikowe.

Co jeszcze nam się kojarzy z magią świąt? Chatka z piernika, w całości do zjedzenia, ponieważ wszelkie ozdoby, lukier, posypki przez nas wykorzystywane dopuszczone są do kontaktu z żywnością – mają atesty spożywcze.

Ogromna różnorodność kształtów i kolorów dostępna jest w naszej galerii dotychczasowych prac. Może i Ty znajdziesz coś dla swojej rodziny czy znajomych?